פיקוח בניה

בעידן המודרני שבו אנחנו חיים, אשר מאופיין בטכנולוגיות מפותחות ובידע מקצועי רחב, בניה של בית או מבנה כרוכה באינסוף פעולות, ובשילוב של מספר אנשי מקצוע שונים. בנוסף, רכישת בית היא אחד הצעדים הכלכליים המשמעותיים ביותר שעושה אדם בחייו, והשילוב של כל מאפיינים אלו הוא שיוצר את הצורך בביצוע פיקוח בניה מקצועי ובהעסקת מפקח בניה מיומן על מנת להבטיח מבנה איכותי ועמיד.

מהו פיקוח בניה הלכה למעשה?

פיקוח בניה הוא למעשה הדרך לנהל את כלל אנשי המקצוע הקשורים בבניית מבנה או בית, ואת ניהול הפרויקט כולו. כאשר מתבצע פיקוח בניה בידי מפקח בניה מקצועי, הרי שהוא קושר בין כל הקצוות, בוחר אנשי מקצוע שונים החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע בפועל, מפקח על ביצוע המפרטים השונים ועל תהליכי עבודה בשטח בהתאם לתכניות העבודה, מקבל החלטות מקצועיות שונות, מונע טעויות שנובעות הן מחוסר תיאום והן מחוסר מקצועיות ומוודא כי מתבצעת עמידה מלאה בלוחות הזמנים על מנת לספק ללקוחות את המבנה או הבית שלהם בצורה איכותית ובזמן.

אצלנו בחברת קונסולה

הצוות המקצועי של חברת קונסולה בניה מתקדמת, ניהול ופיקוח בעל ניסיון רב בעבודות שונות ומגוונות מתחום פיקוח הבניה וישמח לספק עבורכם שירותי פיקוח בניה הכוללים ליווי מלא החל משלב הייעוץ והתכניות, דרך בחירת אנשי מקצוע והעסקתם, עבור בהערכת הכמויות והחומרים ומתן הצעת מחיר ריאלית, עד לניהול אנשי המקצוע הפועלים בשטח, תוך הקפדה על עמידה בתווי התקן האיכותיים ביותר ותיאום מלא בין כל הגורמים, ועד לביצוע פיקוח בניה מלא בשטח, על מנת לספק עבורכם את המבנה האיכותי עליו חלמתם, בצורה המהירה, היעילה והמקצועית ביותר.